Bulletin a registrace

Registrace Vám umožní přihlásit se k odběru zpravodaje Bulletin a získat přistup k informacím určených pro obchodní partnery.

Bulletin

Bulletin je e-mailový zpravodaj který Vás informuje o aktualitách uveřejněných na webových stránkách společnosti CELOGIS a to ve Vámi zvolené frekvenci (denně, týdně nebo měsíčně) a s Vámi zvoleným obsahem (dle typu zrávy a produktové řady).

Bulletin je e-mail který obsahuje pouze hlavičky uveřejněných aktualit a odkaz na plný text aktuality na stránkách www.CELOGIS.cz, velikost e-mailu generovaného aplikací Bulletin je minimální.

Partnerské sekce

Žádost o vstup do partnerských sekcí Vám umožní získat přistup k informacím určených pouze pro obchodní partnery. Tyto informace najdete ve stromové struktuře levého menu u každé produktové řady která partnerskou sekci využívá pod odkazem "Partnerská sekce". Pokud u zvolené produktové řady partnerskou sekci nenajdete, kontaktujte prosím příslušného produktového manažera který Vám poradí kde informace určené pro obchodní partnery naleznete.

Vaše žádost o přístup do partnerských sekcí bude autorizována do 2 pracovních dnů, o provedení autorizace Vás budeme informovat e-mailem.

Klient
Titul  
Jméno  
Příjmení  
Email  
Telefon  

Firma
Název  
Ulice  
Město  
PSČ  

Přístup
Přihlašovací jméno  
Přihlašovací heslo
Kontrola hesla

Tučně uvedené položky jsou povinné.

Provedením Vaší registrace si Vás dovolujeme požádat o souhlas s příjímáním obchodních sdělení dle zákona č.480/2004 Sb., který upravuje pravidla elektronické komunikace.

Nastavte si zasílání Vašeho
bulletinu:
Žádám o přístup do následujících
partnerských sekcí:
Frekvence zasílání zpráv

Sekce

Produkty
Výrobci
Uložit


     Skladování

  • 15.000 m² skladovacíh ploch
  • nosnost podlahy 10.000 kg/m²
  • světlá výška skladu 6 m – 9 m
  • udržování celoročně stálé teploty
  • doprava zboží do 24 hod. po ČR, SK,PL
  • napojení na centr. pult ochrany 24/7
  • Veškeré manipulační vybavení